Skip to main content
  • 7 - 11 juli 2025
  • Chantilly, Frankrijk
  • Deadline: 30 maart

Neem deel aan dit jaarlijkse internationale seminar over de kwaliteit van mentorschap binnen het European Solidarity Corps.

Wat is het?

Consolidate is het jaarlijkse seminar/netwerkevenement van Mentoring under Construction. Als gemeenschap ondersteunen we mensen uit de praktijk die gepassioneerd zijn over mentorschap en die samen met ons het landschap van mentorschap binnen het European Solidarity Corps vorm willen geven. Mentoring under Construction wordt mogelijk gemaakt door het SALTO ESC Resource Centre in samenwerking met Ierse en Roemeense Nationale Agentschappen. 

Wat leer je? 

Doelstellingen van de seminar:

  • In contact komen met professionals op het gebied van mentorschap uit heel Europa en goede praktijken en relevante bronnen delen;
  • Vertrouwd raken met het Mentoring Competence Framework en zelfevaluatie faciliteren om huidige competenties te beoordelen en gebieden voor ontwikkeling te identificeren;
  • Verdere stappen identificeren voor samenwerking en ondersteuning van elkaar.

Voor wie? 

Dit seminar is bedoeld voor mentoren, projectcoördinatoren en trainers bij het European Solidarity Corps.

Praktische informatie en kosten

De eigen bijdrage voor deze training is € 75,- per persoon. De kosten voor training, accommodatie en maaltijden zijn inbegrepen. Er wordt Engels gesproken tijdens de training. 

Meer informatie en aanmelden

Aanmelden kan tot 30 maart 2025 via de website van SALTO-YOUTH. Eenmalige registratie is hiervoor noodzakelijk. Op 28 april hoor jij of je bent geselecteerd. 

Terug naar Agenda

bgie