EuroPeers zijn jongeren die met het European Solidarity Corps of Erasmus+ Jeugd naar het buitenland zijn geweest, bijvoorbeeld als vrijwilliger. Na afloop helpen zij om het programma meer naamsbekendheid te geven en te promoten. Als jij naar het buitenland bent geweest via het European Solidarity Corps kun je ook EuroPeer worden.

EuroPeers gaan met ons mee naar beurzen en scholen, geven presentaties en organiseren ook zelf activiteiten, zoals bijvoorbeeld een pubquiz, picknick of voetbaltoernooi. EuroPeer ben je vrijwillig, maar reiskosten worden over het algemeen vergoed en natuurlijk kunnen we je helpen aan promotiemateriaal om te verspreiden.

Internationaal netwerk

EuroPeers is een internationaal netwerk, gestart in Duitsland. Tegenwoordig zitten er EuroPeers in meer dan 10 landen en hoewel de meeste activiteiten op nationaal niveau plaatsvinden, is het ook mogelijk om deel te nemen aan internationale trainingen speciaal voor EuroPeers.

In Nederland hebben we zo'n 20 actieve EuroPeers, waarmee we elke 3-4 maanden bij elkaar komen.
 

Hoe word je EuroPeer?

Stuur een mailtje naar Marlou op m.saris@nji.nl en laat weten dat je interesse hebt!

European Solidarity Corps | EuroPeers Nederland
bgie